Wonder Toy

( ilość produktów: 30 )

zabawki dla dziewczyn i chłopaków

Zabawki dla dziewczyn i chłopaków

Wonder Toy jest firmą założoną w 2009 r. z myślą o rodzicach i profesjonalistach chcących zapewniać dzieciom prawidłowy rozwój poprzez kreowanie ich otoczenia, dostarczanie najwyższej jakości zabawek i mebli. Specjalizujemy się w dystrybucji kreatywnych zabawek na terenie Polski i wszystkich krajów Unii Europejskiej. Naszymi odbiorcami są klienci indywidualni, placówki edukacyjne, hotele, restauracje, przychodnie lekarskie i inne.

Zabawki dla dziewczyn i chłopaków

Wprowadzono również do oferty zabawki ogrodowe, place zabaw oraz wiele gier i zabaw do użytku na zewnątrz pomieszczeń. Oferujemy kreatywne zabawki dla dziewczyn i chłopaków, które pozostają na zawsze w ich pamięci. Współpracujemy z wiodącymi oraz z niszowymi producentami zabawek i akcesoriów wystroju wnętrz. Naszym motto jest oferowanie zabawek o najwyższej jakości w rozsądnej cenie i natychmiastowej dostępności. Nieustannie pracujemy aby zapewnić ciągłość produkcji, dostępność i terminowość dostaw do naszych klientów.

Zostaliśmy wyróżnieni przez periodyk "Puls Biznesu" jako jeden z laureatów konkursu Gazele Biznesu, wyłaniającego najbardziej dynamiczne firmy w branży e-commerce.

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications
pixel