Informacje o sklepie

 

Wonder Toy jest firmą założoną w 2009 r. z myślą o rodzicach i profesjonalistach chcących zapewniać dzieciom prawidłowy rozwój poprzez kreowanie ich otoczenia, dostarczanie najwyższej jakości zabawek i mebli. Specjalizujemy się w dystrybucji zabawek drewnianych na terenie Polski i wszystkich krajów Unii Europejskiej. Naszymi odbiorcami są klienci indywidualni, placówki edukacyjne, hotele, restauracje, przychodnie lekarskie i inne.

 

W sezonie 2011 wprowadzono do oferty zabawki ogrodowe, place zabaw oraz wiele gier i zabaw do użytku na zewnątrz pomieszczeń. Oferujemy kreatywne zabawki dla dzieci, które pozostają na zawsze w ich pamięci. Współpracujemy z wiodącymi oraz z niszowymi producentami zabawek i akcesoriów wystroju wnętrz. Naszym motto jest oferowanie zabawek o najwyższej jakości w rozsądnej cenie i natychmiastowej dostępności. Nieustannie pracujemy aby zapewnić ciągłość produkcji, dostępność i terminowość dostaw do naszych klientów.

 

Zostaliśmy wyróżnieni przez periodyk "Puls Biznesu" jako jeden z laureatów konkursu Gazele Biznesu, wyłaniającego najbardziej dynamiczne firmy w branży e-commerce.

 

Rozpoczęliśmy projekt stworzenia najnowszej, dedykowanej  strony internetowej widocznej w domenie www.wondertoy.pl, wzięliśmy pod uwagę wszystkie nasze dotychczasowe doświadczenia w sprzedaży produktów dla dzieci. Oddajemy do Państwa dyspozycji owoc wielomiesięcznych prac najlepszych programistów, grafików i praktyków branży e-commerce. Obecny sklep posiada najnowocześniejszy mechanizm prezentacji i obsługi w zależności od rodzaju i wielkości urządzenia na którym wyświetlane są treści. Sposób prezentowania produktów jest bardzo estetyczny, przejrzysty i zgodny z najnowszymi trendami. Ścieżka zakupowa została zaprojektowana w taki sposób aby jak najbardziej ułatwić i uprzyjemnić proces zakupu, płatności a także kompleksowej obsługi posprzedażowej.

 

Wszystkie informacje po dokonaniu zakupów, są dostępne dla klientów w zasięgu dosłownie kilku kliknięć. Z łatwością odnaleźć można status zamówienia, prześledzić etap dostawy przesyłki przez firmę kurierską, w razie konieczności złożyć reklamację lub dokonać zwrotu towaru.

 

Wierzymy, że najnowsza wersja sklepu internetowego Wonder Toy przyniesie klientom jeszcze więcej radości i zadowolenia z dokonywania zakupów w sieci.

 

Infolinia telefoniczna:  +48 509622661

 

NIP: 5271311051, REGON: 142108807, GIODO: 136014, BDO 000376214

 

"Marzenie o prowadzeniu własnego biznesu urzeczywistniło się w 2009 r., kiedy to firma Wonder Toy zaczyna działać na rynku drewnianych zabawek i mebli dla dzieci. Ekscytująca przygoda w tworzeniu nowych pomysłów i znajdowaniu nowych partnerów biznesowych trwa z sukcesem i pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość..."

 

 

 

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications
pixel